Image Map
Teraz jest Pt kwi 03, 2020 7:16 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 05, 2016 3:28 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

W sumie na początku chciałbym przeprosić, że pewnie powielam temat po raz milion pierwszy, ale jakoś lepiej mi się upewnić.

Chciałbym odpowiednio zaplanować swój plan na emigrację, aktualnie zbieram sobie powoli pieniążki, jednocześnie się ucząc. Myślę, że taki realny termin wyjazdu to będzie około 5 lat czyli 2 lata po skończeniu studiów, wiadomo każdy chcę mieć jakieś zabezpieczenie. Angielski znam całkiem dobrze, myślę że zdanie ieltsa za 4-5 lat na ocene 7 jest jak najbardziej wykonalne, szczególnie że wkładam w to wiele serca. Studiuje zarządzanie i inżynierie produkcji na politechnice śląskiej, jestem dopiero na 1 roku studiów i czytając trochę żałuje że jednak nie wybrałem się do Wrocławia. Tutaj chciałbym zadać moje pierwsze pytanie czy w przypadku tej wizy także tylko uczelnia wrocławska jest uznawana, z tego co się domyślam dotyczy to tylko wizy 476, jednak chciałbym się upewnić. Drugą ważną sprawą jest brak doświadczenia w zawodzie i to jest chyba największy mój problem, czy jest w ogóle możliwość zdobycia punktów, za zawód bez doświadczenia. W dniu wyjazdu będę mieć 25-26 lat i mam nadzieje bogatszy w wiedzę.

Na razie liczyłem to sobie tak
Wiek-30 pkt
Język - 10pkt
doświadczenie - 0
Edukacja - 15

Razem to daje 55 punktów, o ile mi będą chcieli uznać studia.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]