australink.pl
http://krzysztof.australink.pl/forum/

Do Australii jako ostatnia deska ratunku...
http://krzysztof.australink.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=9067
Strona 1 z 1

Autor:  Andrzej1976 [ Wt sty 30, 2018 7:11 pm ]
Tytuł:  Do Australii jako ostatnia deska ratunku...

Witajcie!)
Nie wiem czy swoim postem się nie wygłupię ale sprawa wymaga nieszablonowych działań jak na mnie i czasu w sumie też niewiele> być może takich jak ja jest wielu być może jestem rodzynkiem...tak czy inaczej rozwód dzieci kredyty(chcę spłacić i zamknąc temat) praca której nienawidze i kobieta którą kocham ponad życie mieszka na tej samej klatce...i mnie rzuciła więc nawet schodzenie po schodach i mijanie jej mieszkania powoduje ból.
Tak czy inaczej mając 42 lata wiem że jeśli czegoś zaraz nie zrobię to moje myśli zaczną krążyć przy snach o zębach śmierci i samounicestwieniu...Musze coś zrobić wyjechac poznać ludzi pracować choćby w szalecie miejskim i życ...prosze pomóżcie mi. Albo połóżcie moje nadzieje na ziemi i skopcie albo może faktycznie jest dla mnie szansa w Australii
Język angielski średniozaawansowany , pracuję w handlu jednak dużo umiejętności praktycznych...

Autor:  Werti [ Śr lut 14, 2018 12:46 pm ]
Tytuł:  Re: Do Australii jako ostatnia deska ratunku...

Majac umiejetnosci praktyczne nie bedziesz mial duzego problemu znalezc tu prace, a cokolwiek rozumiejac po angielsku po jakims czasie se podszkolisz. Jesli widzisz to jako jedyne wyjscie to rob co Ci podpowiada serce, powodzenia ;)

Autor:  loserek [ Cz lut 15, 2018 1:53 pm ]
Tytuł:  Re: Do Australii jako ostatnia deska ratunku...

Werti nie wiem skad jestes i jakie masz pojecie o AU a w szczegolnosci o mozliwosciach emigracyjnych i wymaganiach z tym zwiazanych, nie mowie tutaj o osobistym szczesciu czy tez szczesliwym trafie. Nie zawsze chciec to moc a biorac pod uwage wiek i doswiadczenie zawodowe w chandlu glownie to te szanse Andrzeja sa wiecej niz blade a do wymogow emigracyjnych umiejetnosci praktyczne sie nie wliczaja, moga pomoc nie utonac ale nie pomoga w otrzymaniu wizy

Autor:  australijskibumerang [ Śr mar 14, 2018 3:01 am ]
Tytuł:  Re: Do Australii jako ostatnia deska ratunku...

Witaj, bez odpowiedniego zawodu szanse na emigrację do Australii w Twoim wieku są nikłe. Skontaktuj się z agencją zajmującą się wizami australijskimi, może Ci pomogą. Albo spróbuj szczęścia w jednym z krajów europejskich? Jedno jest pewne - tam, gdzie teraz jesteś dłużej żyć nie możesz! :shock:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/