Image Map
Teraz jest Cz kwi 02, 2020 5:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:10 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

banjanti napisał(a):
I prosilem ad rem - wiesz co to znaczy? Nie zgadzasz sie z tezami o Brisbane - to je zweryfikuj podajac jakies kontrargumenty, bo na razie to potrafisz tylko uderzac ad personam.

Nie mam o czym dyskutowac. Moj post wyczerpal wszystkie moje refleksje zwiazane z Twoim postem. Nadal podtrzymuje - jezeli wolisz GryfinO od Brisbane, to wracaj lub jedz gdzie Ci sie tylko podoba.

Naprawde nie umiesz pisac po polsku, ze silisz sie na nietrudna lacine?? Nie odpowiem, bo uwlacza to mojej inteligencji...

Pozdrawiam serdecznie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:50 am 

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
To ci napisze po polsku - okazales sie tchorzem, ktory najpierw zaczal cos wymyslac, a pozniej nie potrafi sie ustosunkowac do stawianych tez.
I przychodzi ci to pustego lba, ze w Gryfinie nie mieszkam juz ponad 10 lat? Wiec nie wiem po co podajesz ten przyklad.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:51 am 
WALLABY - czasem cos napisze

banjanti napisał(a):
jest tam oddzial mojej szkoly, z ktora jestem na razie zwiazany,

a to ty banjanti jestes studentem? Czyli pewnie pracy nie mogles znalezc w B. i pryskasz w panice do Sydney, ktore nazwales brzydkim, molochem. Dobre. Tak wyglada naginanie opinii do rzeczywistosci.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:52 am 

I zeby cos uwlaczalo czemus to najpierw to musi istniec, podstawowy blad logiczny. I kolejny nieudany arguemnt ad personam.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:56 am 

labradorianin - jestem na wizie studenckiej, nie przyjechalem tu "za chlebem", byc moze mam na koncie wiecej niz ty w chwilii obecnej...od dluzszego czasu na pieniadze nie narzekam, studia robie dla PR, wiec ty naginasz tezy do rzeczywistosci i to calkiem nieudolnie.
Napisalem ci powody dla ktorych nie chce sie zadomawaic w Brisbane, nie mozesz ich po prostu przyjac miast wymyslac jakies niestworzone teorie?
Niech ci bedzie...pryskam do unitu za 600pw, ktorego nie bede z nikim dzielil oprocz zony, dlatego ze jestem nieudacznikiem i nie moge znalezc pracy, spoko :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 11:08 am 
WALLABY - czasem cos napisze

Na pewno masz wiecej na koncie, bo ja mam malo. Stac cie tez na duzo drozszy unit niz mnie. Obawiam sie tylko ze z takimi kryteriami wartosci znow nikt Cie tam nie polubi i zaraz bedziesz zmykal do Perth.
Popracuj nad charakterem wujek..... ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 11:14 am 

Sorry labradorianin, jezeli to tak zabrzmialo. Nie wartosciuje ludzi na podstawie tego ile maja kasy, czy jaki maja paycheck.
Po prostu oskarzyles mnie o jakas bzdure, wiec tak odreagowalem. Z reguly w ogole nieznosze o takich sprawach mowic i mam tu w Brissi znajomych, ktorzy mnie raczej lubia i 90% z nich jest na wizie studenckiej.
Nie jestem uh oh arystokrata.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 11:24 am 

A co do "brzydkiego" Sydney....mialem takie wrazenie jezeli chodzi o calosc, ale Brisbane wydaje mi sie po prostu rozciagnieta wersja tego samego, tylko ze jednak pozbawiona tych kilku perelek, jakie Sydney ma wzdolz wybrzeza. Polozenie goegraficzne tez zupelnie kuleje w porownianiu do Sydney. Inner west w Sydney to faktycznie koszmar, ale tam mieszkac nie zamierzam.
Jako przyklad podam ci 2 miasta w Tajlandii: Ayuthaya i Bangkok, dawna stolica - obecnie zadupie i obecna megapolia, pomimo tego ze obydwa nie sa w moim guscie z pierwszego ucieklem po 1 dniu, a drugim spedzilem troche czasu, bo megapolia jednak oprocz tego ze ma swoje minusy, daja cos w zamian, wiocha to po prostu wiocha.
Tak samo jest z Brisbane i Sydney. Ostatecznie nie chce jednak mieszkac ani w jednym, ani w drugim. W ogole nie jestem fanem miast.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 5:19 am 

banjanti napisał(a):
To ci napisze po polsku - okazales sie tchorzem, ktory najpierw zaczal cos wymyslac, a pozniej nie potrafi sie ustosunkowac do stawianych tez.
I przychodzi ci to pustego lba, ze w Gryfinie nie mieszkam juz ponad 10 lat? Wiec nie wiem po co podajesz ten przyklad.

Obraziles mnie pustaku. Nie obchodzi mnie wies, z ktorej pochodzisz. Jedz dokad chcesz.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 5:21 am 

banjanti napisał(a):
I zeby cos uwlaczalo czemus to najpierw to musi istniec, podstawowy blad logiczny. I kolejny nieudany arguemnt ad personam.

I znowu sloma Ci z butow wystaje... Nie siel sie na lotna wypowiedz prawnicza, prostaku.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 6:53 am 

banjanti napisał(a):
W ogole nie jestem fanem miast.

Nie dziwie sie... Gryfin metropolia nie jest nie jest. Slyszalem, ze outback prezentuje sie wspaniale do zamieszkania. The Rock i Coober Peedy czekaja na tak obytych i majetnych ludzi jak Ty ;).

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 7:41 am 

nie wiem jak innym, ale mnie znudzily sie juz te twoje ciagle posty o prostakach... zamast obrzucac blotem, nie chcialbys wreszcie zaczac udzielac sie pozytywnie? jesli nie masz nic do powiedzenia na temat, po co tracic swoj i innych czas...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 8:03 am 

Niekotrzy bici przez kolegow w liceum i tyrani dalej w swoim "profesional" life na zmywaku tylko tak potrafia odreagowac - udajac kozakow w internecie. Smutne, ale prawdziwe. Z jegomosciiem "Koba" koncze "dyskusje". Kto jest tutaj prostakiem - niech ocenia inni.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 8:38 am 

Znalazlem w innym watku:

Krowa z karabinem napisał(a):
Ja tam nie lubie ani Brisbane ani QLD

Najwiekszy problem z Brisbane to fakt ze jest w Queensland.
Czas i mentalnosc ludzi w QLD stanely w miejscu jakies 70 lat temu.
Typowym dla nich jest tez wmawianie innym ze zyja sie w najlepszym miescu na ziemi. Wiekszosc Queenslandczykow nie wie co jest poza granicami QLD - Ludzie w Brisbane nie widza nawet morza bo miedzy nimi a oceanem jest lotnisko i rozlegle bagna :) Waterfront w Brisbane to
to blotnista rzeka gdzie mnoza sie komary.

Pozdrowienia ze slonecznego Darwin - 32 deg C :)

Zawsze traktuje takie wypowiedzi z rezerwa, ale tutaj w 100% moge sie zgodzic z Krowa. Tylko ze jak widac sprawa tyczy sie polish-queenslanders bardziej niz aussie...Polak jak zwykle musi byc bardziej papieski od papieza.
Jak widac grupa ludzi na tym forum, jest w stanie zabic za to ze ktos ma inne opinie na temat tego jedynego "raju na ziemi". Brissi Brissii Oi Oi Oi, nie ma to jak krotkowzroczny lokalny patrioryzm.
Jak widac jednak w opinii nie jestem osamotniony i jakze dobitnie sie ona potwierdza.
O tym szczekajacym burku Kobie w ogole nie mowie - bo tego pokroju zwierzyna jest w ogole poza kategoria oceny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 9:48 am 

mmis4167 napisał(a):
nie wiem jak innym, ale mnie znudzily sie juz te twoje ciagle posty o prostakach... zamast obrzucac blotem, nie chcialbys wreszcie zaczac udzielac sie pozytywnie? jesli nie masz nic do powiedzenia na temat, po co tracic swoj i innych czas...

Uderz w stol... Mmis, mielismy juz niejedna przyjazna rozmowe.

Uwazam, ze posty tego pokroju nalezy traktowac podobnie i standardowo. Ja nie trudze sie na rozpisywanie sie na dwie A4, zeby zachecic ludzi do 'bitki'... Odpowiedzialem krotko na post Banjantiego, a ze zeszlismy na tematy z pierwszego semestru prawa (niezbyt lotne zreszta) to juz inna sprawa. Co wiecej mozna wniesc do postu nie wnoszacego nic... Tak to juz bywa, ze posty tego rodzaju to plachta na byka. Jak mozna w tym wypadku udzielac sie POZYTYWNIE??? Jak w ogole mozna sie do tego postu ustosunkowac???

Przeczuwam, ze niedlugo i Ty z nudow nadasz cos w stylu 'australijskie gazety nie pisza PRAWDY o RZECZYWISTM stanie zatrudnienia pielegniarek w Australii' i bedzie nastepna okazja do ublizania sobie po krajowemu... Obiecuje ostatni raz reaguje w ogole na pusty (czytaj puste posty).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]