Image Map
Teraz jest Pn mar 30, 2020 6:33 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 9:50 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

banjanti napisał(a):
Niekotrzy bici przez kolegow w liceum i tyrani dalej w swoim "profesional" life na zmywaku tylko tak potrafia odreagowac - udajac kozakow w internecie. Smutne, ale prawdziwe. Z jegomosciiem "Koba" koncze "dyskusje". Kto jest tutaj prostakiem - niech ocenia inni.

Jestes wspanialy studenciaku ;D.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:13 am 

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
Koba nie sil sie na bycie kims innym niz jestes, czyli chamem. Zaatakowales mnie bez sensu od samego poczatku, kazales spieprzac do Gryfina (ktore podalem jako kontrast do tego ze male polskie zadupie bylo w stanie wyprodukowac lepsze fajerwerki niz stolica stanu QLD), pozniej na outback...Jestes pieniaczem i prostakiem, a innych tytulujesz tym mianem.
Masz racje bylo trzeba nic nie pisac, skoro nie miales niczego ciekawego do dodania. A tak po prostu (po raz kolejny) pokazales do jakiej kategorii ludzi tudziez bydla nalezysz.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:27 am 

Kooba napisał(a):
Uderz w stol... Mmis, mielismy juz niejedna przyjazna rozmowe.

nic, co bys nie napisal, nie jest w stanie mnie urazic... nieprzyjemna rozmowa? pochlebiasz sobie...

Kooba napisał(a):
Uwazam, ze posty tego pokroju nalezy traktowac podobnie i standardowo. Ja nie trudze sie na rozpisywanie sie na dwie A4, zeby zachecic ludzi do 'bitki'... Odpowiedzialem krotko na post Banjantiego, a ze zeszlismy na tematy z pierwszego semestru prawa (niezbyt lotne zreszta) to juz inna sprawa. Co wiecej mozna wniesc do postu nie wnoszacego nic... Tak to juz bywa, ze posty tego rodzaju to plachta na byka. Jak mozna w tym wypadku udzielac sie POZYTYWNIE??? Jak w ogole mozna sie do tego postu ustosunkowac???

powtorze to , co napisalem wczesniej, bo moze masz trudnosci ze rozumieniem. jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie, szkoda czasu innych, jesli wlasnego nie szanujesz...

Kooba napisał(a):
Przeczuwam, ze niedlugo i Ty z nudow nadasz cos w stylu 'australijskie gazety nie pisza PRAWDY o RZECZYWISTM stanie zatrudnienia pielegniarek w Australii' i bedzie nastepna okazja do ublizania sobie po krajowemu... Obiecuje ostatni raz reaguje w ogole na pusty (czytaj puste posty).

ale jesli dobrze pamietam, to wlasnie ty krzyczales, ze artykul, do ktorego link podalem, nie opisuje prawdy o rzeczywistosci, bo twoja kolezanka dostala prace w adelajdzie, kiedy artykul mowil o absolwentach w nsw, ktorych setki nie moga znalesc zatrudnienia...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:45 am 

mmis4167 napisał(a):
ale jesli dobrze pamietam, to wlasnie ty krzyczales, ze artykul, do ktorego link podalem, nie opisuje prawdy o rzeczywistosci, bo twoja kolezanka dostala prace w adelajdzie, kiedy artykul mowil o absolwentach w nsw, ktorych setki nie moga znalesc zatrudnienia...

Niczego nie krzyczalem. Przeinaczasz poprzedni post. Rozmawialismy (kiedy jeszcze nasza rozmowa przypominala rozmowe) o tym czy studenci pielegniarstwa maja klopoty ze znalezieniem pracy po studiach. Nie pisalem nic o gazecie, o ktorej mowisz. Nie lubie ludzi, ktorzy naciagaja wszystko do swoich potrzeb, a Ty jestes wlasnie osoba tego pokroju (wnoszac po Twoich postach). Odnalazles sie tu obronco uciesnionych ??

Do Banjantiego - zle mnie oceniles (zreszta nie wiem na jakiej podstawie)... To ja bilem kolegow z liceum. Nie udaje kozaka - jestem kozakiem, a Ty jestes paczus z lukrem dla mnie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:47 am 

banjanti napisał(a):
Koba nie sil sie na bycie kims innym niz jestes, czyli chamem. Zaatakowales mnie bez sensu od samego poczatku, kazales spieprzac do Gryfina (ktore podalem jako kontrast do tego ze male polskie zadupie bylo w stanie wyprodukowac lepsze fajerwerki niz stolica stanu QLD), pozniej na outback...Jestes pieniaczem i prostakiem, a innych tytulujesz tym mianem.
Masz racje bylo trzeba nic nie pisac, skoro nie miales niczego ciekawego do dodania. A tak po prostu (po raz kolejny) pokazales do jakiej kategorii ludzi tudziez bydla nalezysz.

Prosze, teraz to ja Ciebie zaatakowalem. Przewin kilka postow do tylu... Nie kazalem Ci 'spieprzac' i nie zgrywaj teraz uciesnionego, bo mmis sie podlaczyl.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:54 am 

Nie sam sie zaatakowalem, przypomina mi sie odcinek South Parku, gdzie Cartman w koncu w 100% uwierzyl, ze wymyslil super-dowcip, ktory stworzyl Timmi.

Cytuj:
Nie udaje kozaka - jestem kozakiem, a Ty jestes paczus z lukrem dla mnie.

Uhahaha, to tyle na ten temat marny narcyzie, ciekawe czemu tylko nigdy jakos taki kozak nie powie mi tego w twarz w real life.
Snij dalej i tak zrobil sie smietnik z tematu, wiec ja sie wylaczam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 11:15 am 

Kooba napisał(a):
Niczego nie krzyczalem. Przeinaczasz poprzedni post. Rozmawialismy (kiedy jeszcze nasza rozmowa przypominala rozmowe) o tym czy studenci pielegniarstwa maja klopoty ze znalezieniem pracy po studiach. Nie pisalem nic o gazecie, o ktorej mowisz. Nie lubie ludzi, ktorzy naciagaja wszystko do swoich potrzeb, a Ty jestes wlasnie osoba tego pokroju (wnoszac po Twoich postach). Odnalazles sie tu obronco uciesnionych ??

watek, do ktorego dolaczyles, dotyczyl kogos, kto zastanawial sie nad studiami pielegniarskimi w gb. ja pisalem, ze moze byc problem, jesli ktos chce emigrowac za pare lat, bo juz teraz absolwenci z nsw nie moga znalesc zatrudnienia. podalem artykul z danymi na ten temat, a ty zaczales udowadniac, ze tak nie jest (sic!), bo twoja kolezanka teraz znalazla prace w adelajdzie. potem tradycjnie juz przeszedles do prostakow. to, ze nie udaje ci sie wymienic z kims kilku zdan bez wciskania tam inwektyw, mozna uznac za problem, ale nie mnie pouczac cie. zobaczysz, ze w kraju takim jak australia ludzie inaczej sie zachowuja....

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 12:08 pm 

mmis4167 napisał(a):
Kooba napisał(a):

watek, do ktorego dolaczyles, dotyczyl kogos, kto zastanawial sie nad studiami pielegniarskimi w gb. ja pisalem, ze moze byc problem, jesli ktos chce emigrowac za pare lat, bo juz teraz absolwenci z nsw nie moga znalesc zatrudnienia. podalem artykul z danymi na ten temat, a ty zaczales udowadniac, ze tak nie jest (sic!), bo twoja kolezanka teraz znalazla prace w adelajdzie. potem tradycjnie juz przeszedles do prostakow. to, ze nie udaje ci sie wymienic z kims kilku zdan bez wciskania tam inwektyw, mozna uznac za problem, ale nie mnie pouczac cie. zobaczysz, ze w kraju takim jak australia ludzie inaczej sie zachowuja....

Pisalismy na temat i nie o gazecie, ale o naszych doswiadczeniach zwiazanych z profesja pielegniarki. Nawet dodalem, ze jedna osoba to slaby przyklad. Sam rozwinales drugi watek o 'niemoralnej propozycji, ktorego ni chcialo mi sie rozwijac.

Nie bujaj mmis. Oto jak zarobiles na prostaka:

'Kooba napisał:

2) Rownie dziwacznie odczytuje Twoja druga aluzje... Przykro mi, ze Cie rozczaruje, ale wole ambitne ladne dziewczyny...

Mmis napisal:
na to jak wyobraznia plata ci figle nie mam wplywu. ale sugeruje zimny prysznic, zebys ochlodzil sobie glowe i glownke... masz wybujala wyobraznie...'

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 4:13 pm 

ludzie, czy to Was rzeczywiscie bawi???????

PostNapisane: Pt sty 29, 2010 4:34 pm 

I znow sie pobili i poobrazali. O co? Chyba o nic, bo tematem niby jest stare, poczciwe Brissie.

Wciaz aktualne jest pytanie: moderowac czy nie? Jesli moderowac, to jak daleko?

Czy dac sie czytelnikom prac po szczekach i obrazac (wiedzac ze sa to osoby czesto wysoko wyksztalcone, absolwenci uczelni krajowych i zagranicznych ;o) ?

Ilu sie juz wycofalo z forum, bo po jakims poscie poczuli sie doglebnie obrazeni? Od 2005 pamietam wielu wspanialych dyskutantow, ktorzy w pewnym momencie przestali czerpac zadowolenie z forumowej "wymiany informacji na temat Australii".

Ale przeciez nie o to na tym forum chodzi !!

stangu
moderator

Ostatnio edytowano N sty 31, 2010 2:27 am przez stangu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So sty 30, 2010 3:32 am 

Ja bym usunal caly spam, wlaczajac w to moje wypowiedzi i zostawil wypowiedzi ad rem. (...)
Ja tylko napisalem co mi sie tutaj nie podoba, a co podoba - dla niektorych jest to zbyt trudne do zaakceptowania, a jezeli post byl bez sensu, nudny, jednostronny - what ever - wystarczylo go zignorowac.
Wg mnie - moderowac jak najbardziej.

PostNapisane: So wrz 03, 2016 8:22 am 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Witam w luty mamy lot do Brisbane dalej Noosa :lol: wcześniej mieszkalismy Victoria przeprowadzka, transport, itd wszystko zaplanowane, jestesmu dobrej mysli o aklimatyzacji, pytanie czy zmiany zamieszkania ,praca, klimat, jak wpływa na samopoczucie, zdrowie nas. Wiara czyni cuda. :arrow:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]