australink.pl
http://krzysztof.australink.pl/forum/

Windykacja
http://krzysztof.australink.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=5395
Strona 1 z 1

Autor:  bogna97 [ Pt mar 13, 2009 10:45 am ]
Tytuł:  Windykacja

Szukam pomocy w windykacji nalezniości od osoby mieszkajacej na stałe w Australii. Ma obywatelstwo polskie i australijskie. Posiadam prawomocny wyrok sadu polskiego w sprawie cywilnej. ( nie sa to alimenty ). Szukam firmy windykacyjnej, która mogłaby mi pomóc.

Autor:  marcin73 [ So mar 14, 2009 5:19 pm ]
Tytuł: 

Oficjalnie usiałabyś chyba sprawdzić czy Polska ma jakąś międzynarodową umowę podpisaną z Au o wzajemne ściganie dłużników, tak jak np Polska ma z niektórymi krajami Europy w zakresie długów administracyjnych.

Zbadaj również czy istnieje możliwość sprzedania tego długu jakiejś firmie w AU która zapłaci Ci z dyskontem ale sama się będzie dalej martwić co z nim zrobić. Być może jest taka możliwość.

Autor:  Krowa z karabinem [ So mar 14, 2009 11:00 pm ]
Tytuł: 

http://www.prushka.com.au/

Autor:  ziutek [ Pn mar 16, 2009 11:02 am ]
Tytuł: 

Ciekaw jestem co ci sie uda zdzialac, bo wedlug moich informacji musisz miec australijski wyrok. Pewnie mozna go uzyskac w miejscowym sadzie.

Autor:  bogna97 [ Pn mar 16, 2009 11:37 am ]
Tytuł:  windykacja

Polska z AU nie ma podpisanej żadnej umowy dotyczącej egzekucji wyroków prawa cywilnego. To już sprawdziłam. Jedynie można ściągać alimenty. Robią to u nas sądy rodzinne.
Co do sprzedaży długu- może i bym z tego skorzystała, ale nie wiem jak znaleśćw AU taką firmę, która kupiłaby ode mnie ten dług :?
Może ktoś mógłby mi pomóc,jakieś adresy- chetnie skorzystam. :!:

Autor:  julia5 [ Śr wrz 03, 2014 10:02 am ]
Tytuł:  Re: Windykacja

Może jeśli zlecisz sprawę firmie windykacyjnej w Polsce a ona nie będzie mogła w Australii ścigać dłużnika to dogada się z miejscową firmą windykacyjną ... Warto spróbować, teraz prowadzą zakup pakietów wierzytelności, można tak naprawdę wiele załatwić za pomocą windykatorów. Mój eks zwiał do Niemczech i przestał płacić alimenty. Sama nie mogłam nic zrobić, a windykator odzyskał pieniądze.http://ancora-finanse.eu/

Autor:  Moniczkaaa [ So gru 27, 2014 2:23 pm ]
Tytuł:  Re: Windykacja

Wydaje mi się że jedyne co możesz zrobić to sprzedać dług jakiejś polskiej firmie windykacyjnej - to chyba będzie najtańsze i najpewniejsze rozwiązanie. Pamiętaj też że w przypadku braku egzekucji komorniczej długi w Polsce ulegają przedawnieniu, cywilnie chyba po 5 latach o ile się nie mylę więc lepiej się śpieszyć.

Autor:  Frog [ Cz sie 10, 2017 10:58 am ]
Tytuł:  Re: Windykacja

Możesz też skorzystać z pomocy firmy ICG-Group. Zajmują się oni windykacją nie tylko w kraju, ale również w wielu innych miejscach na świecie, więc bez problemu znajdziesz u nich pomoc. Warto skorzystać, bo działają szybko i skutecznie. Mi pomogli swego czasu odzyskać swoje pieniądze, więc polecam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/