Image Map
Teraz jest Wt maja 26, 2020 5:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:23 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Czy to prawda, że z powodu wzrostu cen paliw ceny biletów lotniczych (powrotnych) wzrosły z ok. 4000 do ok. 4900 PLN? Czy ktoś ostatnio kupował bilety lotnicze z Polski? Ile kosztowały i za jakim terminem powrotu?
No i jeśli było taniej to gdzie kupowaliście.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 4:09 pm 

Edit: Usuniete przez autora. Wszelkie uwagi kierowac do trolla "Krowa z karabinem" lub Administracji.

Ostatnio edytowano Śr kwi 19, 2006 1:02 pm przez Krystian Polak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:41 pm 

Znajoma kupowala za 5700 :shock: na Austrian Air.
Wraca za 3 tyg( leciala przed samymi swietami)
Wawa-Syd

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:58 pm 

Krystian Polak napisał(a):
Akurat niedawno sprawdzalem ceny z Polski do Australii i spowrotem. Wylot w polowie lutego tego roku, powrot w marcu. Najtansze bilety zaczynaly sie od 2600, ale bylo ich kilka. Potem typowe ceny to 3000-3500-4000 pln. O adres nie pytaj, w www.wp.pl wpisalem "australia bilet lotniczy" czy jakos tak i wyrzucilo mi mase linkow. Sprawdz :)

A zreszta, pierwszy lepszy z brzegu link:

http://www.biletlotniczy.wroclaw.pl/

Może dodatkowe wyjaśnienie: ja pisałem o końcowej cenie biletu z opłatami lotniskowymi i prowizją. Nie do końca do mnie dociera jak to jest możliwe, że podaje się klientowi cząstkową cenę tak jakby mógł tych opłat lotniskowych jakoś uniknąć.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 6:21 am 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Przemo,
cene podaje sie bez oplat (tzn. mowi sie cena jest taka i taka + oplaty lotniskowe), poniewaz oplaty zmieniaja sie z dnia na dzien, a wszystko uwarunkowane jest kursem waluty + tym, ze kazda linia lotnicza moze w kazdej chwili podniesc fuel surcharge.
Jesli robisz rezerwacje np. w biurze podrozy albo bezposrednio z linia lotnicza i mowisz, ze chcesz kupic bilet dzisiaj, to dostajesz pelna cene, bo wiadomo jest dokladnie, jaki jest kurs i stan fuel surcharge na dzisiaj. Jesli natomiast chcesz zrobic tylko rezerwacje, ktora ma byc trzymana dla Ciebie przez iles tam tygodni, to nikt Ci nie powie, jaka bedzie dokladna cena, bo cena za pare tygodni moze byc zupelnie inna.
Mialam teraz 4 minuty, zeby to wyjasnic, wiec nie wiem, czy mi dobrze wyszlo, a musze juz leciec.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 6:38 am 

spocit napisał(a):

Może dodatkowe wyjaśnienie: ja pisałem o końcowej cenie biletu z opłatami lotniskowymi i prowizją.

Witaj,

Powyzsza wyszukiwarka podaje Cene biletu + podatek. Przynajmniej tak wyswietla. Jest poczatek stycznia, wiec poszukaj promocji w BA i KLM. Te firmy zaawsze w styczniu robily promocje, moze cos ciekawego wyszukasz. W zeszlym roku wg. slow Oli jej znajomy dzieki takiej promocji znalazl bilet WAW -> MEL -> WAW za 3200 PLN

spocit napisał(a):
Nie do końca do mnie dociera jak to jest możliwe, że podaje się klientowi cząstkową cenę tak jakby mógł tych opłat lotniskowych jakoś uniknąć.

Echh, odzwyczailes sie juz od tych pieknych reklam, gdzie wszystko kosztowalo X PLN + VAT a ten VAT to przeciez 22% ceny, wiec wcale nie w kij dmuchal :) To prawda, ze tu raczej sie slyszy czesciej "including GST", ale chyba w Polsce kroluje ta pierwsza metoda.

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 11, 2006 3:37 am 

Dodam jeszcze tylko, ze im wiecej tranferow i stopovers w rezerwacji (a co za tym idzie - lotnisk) tym cena za taxy jest wieksza. Oplaty lotniskowe sa niestety nieodlaczna czescia biletu i kase za nie dostaje nie linia lotnicza, a tylko i wylacznie lotnisko.
Pozdrawiam,

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 17, 2006 4:59 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

przyznam, że rozglądam się za jakimś tanim biletem do Perth, ale jeszcze nie zdarzyło mi się znaleźć nic poniżej 4400 z taksami. Jeśli ktoś wie jaki błąd popełniam, będę zobowiązany :))) pozdrawiam wszystkich

Tytuł: bilet lotniczy
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 6:56 pm 

A może z Pragi lub Wiednia ok. 27.000tys. koron Czeskich, studenci jeszcze taniej + małe opłaty .www.student agency.cz :lol: wszystkie linie

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 12:25 am 

Cathay Pacific przez Hong Kong do Australii Cena 4200 ze wszystkimi oplatami.Przedstawicielstwo w Warszawie: Aleje Ujazdowskie,20. tel. 6253093

PostNapisane: Pt cze 23, 2006 9:59 pm 

Szukam taniego biletu na sierpien , tagże z lotnisk niemieckich :arrow: do Melbourne

PostNapisane: So cze 24, 2006 7:53 am 
WALLABY - czasem cos napisze

przegladnij oferty na:

www.bilety-lotnicze.com.pl
www.aero.pl
www.taniebiletylotnicze.com
www.samolotyonline.pl
www.a1r.pl

powodzenia

Tytuł: Lot
PostNapisane: Śr lip 26, 2006 9:51 am 

Witam,

ceny trochę istotnie podskoczyły ostatnio kupowałem dla rodziny:
WAW-FRA-SIN-ADL za 4800 miesięczny i
FRA-SIN-ADL 4600 trzy miesięczny.

W Polsce i w Europie w większości ceny podaje się razem z opłatami lotniskowymi, a od 2007 będzie to już regulowała dyrektywa KE , czyli będzie taki przymys prawny (nie wolno będzie pisać 3000 PLN i małymi literkami plus opłaty...).

Co ważne przytałem o ceny firmy w Adelaide, Melbourne, Frankfurcie i w Polsce. Polskie firmy były bezkonkurencyje - najniższe ceny. Należy szukać tych wyspecjalizowanych w Azji.
Całkiem nieźle wyszedł też Frakfurta, ale jednak wyższe koszty pracy widoczne były w cenie biletu.

Szukajcie wszędzie piszcie i proście o oferty. Warto. Okazje zdarzają się nie często, ale bywają i bilety za 4200 PLN.

Powodzenia

PostNapisane: N lip 30, 2006 10:32 pm 

Dziekuję romyx :lol: :lol: :lol: wylot Cathay Pacific 06.09.06 za 4280zł. Pytając w biurach lotniczych-- podróży wysze ceny to ich specjalnośc, na pytanie czy dane linie lot. maja promocje :?: :? mieliśmy odpowiedz nie, nie i co okazało się że można kupic bilet po przystepnej cenie, a mieliśmy oferty powyżej 10.tys. zl. i brak miejsc w tym terminie i natychmiast prosimy o szybkie wykupienie. A z mej strony, prosze was kochani podróżnicy o informacje na biężąco co do cen na forum :idea: :idea: zróbmy to tz. jak jest najbardziej przystepna cena na wylot do Oz :arrow: :arrow:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 23, 2007 2:57 am 

Jestem nowa, całkiem zielona - co oznacza skrót OZ ?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]