Image Map
Teraz jest N maja 31, 2020 5:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 1:34 am 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

amarna napisał(a):
Jestem nowa, całkiem zielona - co oznacza skrót OZ ?

OZ = Australia. 8)
Ozi (ta pisownia jest fonetycznym zapisem słowa "Aussie") = Australijczyk.
Jeżeli chcesz znać więcej szczegółów, "a dlaczego tak jest", to albo poszukaj na australinku, albo napisz do mnie wiadomość na forum, a Ci wytłumaczę.
Pozdrawiam! :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N mar 11, 2007 5:58 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Jest taka piekna baśn o krainie Oz + film tzn. Australia powodzenia

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 23, 2007 3:37 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

czy ktos leci na jesieni tego roku do australii, na bilecie w jedna strone?
jesli tak, to gdzie kupowal i ile kosztowalo jakimi liniami?;
dziwne jest to dla mnie iz jak wieze na internetowych stronach bilet w jedna strone potrafi byc drozszy od biletu w 2 strony;

jako emigrant, z spora torba gratow bylbym zainteresowany biletami one way, i z mozliwoscia zabrania bagazy do 25 kg; a wylot najlepiej z okecia;

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 24, 2007 1:18 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

tompolk napisał(a):
czy ktos leci na jesieni tego roku do australii, na bilecie w jedna strone?
jesli tak, to gdzie kupowal i ile kosztowalo jakimi liniami?;
dziwne jest to dla mnie iz jak wieze na internetowych stronach bilet w jedna strone potrafi byc drozszy od biletu w 2 strony;

jako emigrant, z spora torba gratow bylbym zainteresowany biletami one way, i z mozliwoscia zabrania bagazy do 25 kg; a wylot najlepiej z okecia;

Witaj

Mój znajomy, który również wybierał sie do Australi i potrzebował biletu tylko w jedna stronę znalazł inne rozwiązanie aby nie przepłacać za bilet. Poczekał na fajna promocję i wówczas wykupił bilet w 2 strony. Zapłacił o wiele mniej niż niż za bilet w jedną stronę ( na takie bilety nie zdarzają sie promocję). Biletu na powrót do Polski oczywiście nie wykorzystał. Faktycznie bilet w 1 stronę jest czasami droższy niż przelot w 2.
Ja często latam do USA i troszkę orientuje się w stronach które oferują bilety lotnicze. Polecam www.flights.poland.com, fajna strona i maja ciekawe ceny. Pokazuje rożne linie i różne kombinacje i co najważniejsze mają dobre ceny.

Pozdrawiam MEG:lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 24, 2007 1:23 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Polecam poczekać na promocje - oczywiście takie promocje są na bilet w dwie strony. Powrotu nie wykorzystasz a cenę będziesz miał zdecydowanie bardziej korzystna niż przy bilecie w 1 stronę.

Polecam stronę www.flights.poland.com, dobre ceny, bardzo dużo różnych propozycji , ja ostatnio tylko tam szukam biletów i zawsze jest coś w naprawde dobrej cenie. Zreszta bardzo fajna strona.

pozdrawiam :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]