Image Map
Teraz jest Śr maja 27, 2020 2:29 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 7:02 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Mam pytanie w sprawie biletów lotniczych Na witrynie jest kontakt z firma AAC zajmujaca sie sprzedaza biletow do Australii Zdaje sobie sprawe ze mozna miec promocyjne ceny biletow ale czy az tak jak ta firma (jezeli tak to super :D Czy ktos z was kupowal u nich bilety? Czy było wszystko ok Dzieki za odp

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 10, 2007 7:56 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Jedyne co wiem o tej Firmie to to że wysłałem do nich info z zapytaniem o ceny biletów do Au jakieś 3 tygodnie temu i nadal niedostałem żadnej odpowiedzi z ich strony dlatego ich olewam i kupie bilet gdzie indziej

ps. ale to tylko moja opinia żeby nie było :)

PostNapisane: Wt wrz 11, 2007 3:53 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Chcialbym zwrocic uwage na to, ze firma ACC nie jest czescia australink.pl.

Jest jednym z biur turystycznych, ktore sprzedaje bilety lotnicze. Jak sami o sobie pisza, specjalizuja sie w kierunku azjatyckim i australijskim. Moga z tego wynikac dwie sprawy:

1. maja dostep do atrakcyjniejszych cen na bilety do Australii (kazdy klient ma moznosc samodzielnie to sprawdzic)

2. wykupuja na naszym portalu platna reklame (ze wzgledu na Australie)

Stan Guzinski
www.australink.pl

Tytuł: ACC bilety
PostNapisane: Wt wrz 11, 2007 1:46 pm 

Witam,

ACC travel posiada wg mnie doskonala oferte biletow lotnicznych. Zapytania wyslane z inetnetu - jest ich podpono ogromnie duzo - nie zawsze sa przejawem rzeczywistej checi lotu do Australii. Warto wiec sprobowac i wyslac konkretne zapytanie ponownie.

W zeszly roku lecialam z cala rodzina, i wlasnie ACC mialo dla nas najkorzystniejsza oferte i byli najbardziej elastyczni. Nawet teraz bedac juz w Australii i odwiedzajac Polske korzystam z ACC gdyż wciaz maja najlepsza oferte. W maju lecialam do Polski to ACC zaproponowalo mi okolo 400 AUD tanszy bilet w stosunku do biur w Adelajdzie.

Wiec goroco polecam!

pozdrawiam
Lipka

Tytuł: Re: ACC bilety
PostNapisane: Wt wrz 11, 2007 3:16 pm 

[quote="Lipka"]Witam,

ACC travel posiada wg mnie doskonala oferte biletow lotnicznych. Zapytania wyslane z inetnetu - jest ich podpono ogromnie duzo - nie zawsze sa przejawem rzeczywistej checi lotu do Australii. Warto wiec sprobowac i wyslac konkretne zapytanie ponownie.

W zeszly roku lecialam z cala rodzina, i wlasnie ACC mialo dla nas najkorzystniejsza oferte i byli najbardziej elastyczni. Nawet teraz bedac juz w Australii i odwiedzajac Polske korzystam z ACC gdyż wciaz maja najlepsza oferte. W maju lecialam do Polski to ACC zaproponowalo mi okolo 400 AUD tanszy bilet w stosunku do biur w Adelajdzie.

Wiec goroco polecam!

pozdrawiam
Lipka
[/quote]

Lepszej reklamy chyba nie trzeba :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]