Image Map
Teraz jest Cz lip 02, 2020 8:20 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: N cze 13, 2010 10:31 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam.
Powolnymi krokami przymierzam sie do wyjazdu - troche sie to przedluzylo. Juz tu w PL chcialbym sie zaopatrzyc w takie rzeczy jak mapa do nawigacji GPS.
Moje pytanie dotyczy jakiej firmy/wydawcy mapy najlepiej kupic? Chodzi mi o ich dokladnosc, pokrycie miast itd.

Pozdrawiam
Bartek

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 4:33 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
Wiekszosc i tak jest chyba z navteqa, wiec czy bedzie to tomtom, igo, czy garmin to jeden kij. Zalezy na czym ci sie dobrze jezdzi, ja jakos do garmina nie moge sie przyzwyczaic, ale nie daje ciala w nawigacji, IGO z lane assistance tez jest spoko, wizualnie mi najlepiej lezy, choc nie rozumie ze gdzie niegdzie nie wolno skrecac w prawo, dedykowany tomek z iq routes moglby byc spoko, ja mam PDA na Win5 CE, wiec niestety takie bajery u mnie nie dzialaja, ale ogolnie radzi sobie w miare ok z planowaniem drog, jednak brak lane assistance i marudzenie "zjedz do lewej" kiedy masz 3 pasy i rownie dobrze mozesz jechac srodkowym sprwiaja ze jest on w tej wersji bezuzyteczny.
Ostatnio wynalazlem dobra strone z rzeczami z rejonu
http://www.fixmygps.net/forum/
ale oczywiscie jest jeszcze slynne http://gpsunderground.com/
Jak kupujesz nowe urzadzenie to zastanawil bym sie nad tomkiem z iq routes, bo jezeli to dziala tak jak pisza to moze faktycznei sie przydac zwlaszcza w takich miastach jak Sydney, gdzie wjechanie nie tam gdzie trzeba w traffic moze cie kosztowac 30min, bez tego bajeru kazda nawigacja nawiguje arbitralnie i glupio po "najkrotszej drodze"

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]