australink.pl
http://krzysztof.australink.pl/forum/

5.04.2011 Adelaida
http://krzysztof.australink.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=7224
Strona 1 z 1

Autor:  pawel82 [ So mar 26, 2011 1:47 pm ]
Tytuł:  5.04.2011 Adelaida

witam

Warszawa-Monachium-Singapur- Adelaide

Pytam z ciekawości czy ktoś jeszcze leci w tym terminie ?
Dla mnie to pierwsza w życiu taka podróż, ale jestem dobrej myśli bo tematy z tego forum wiele mi pomogły.

Ciekawi mnie tylko czy to prawda ,że w AU już na lotnisku mogę mieć problem z przepuszczeniem ze względu na brak jakiś szczepień ?

W prawdzie zabezpieczyłem się Międzynarodową Książeczką Zdrowia i zrobiłem dodatkowe szczepienia przeciw błonicy ,tężcowi, polio i wzw A ale nie wiem czy one wystarczą ?


Lecę na okres 3 miesięcy odwiedzić rodzinę i nie wiem czy zabrać ze sobą jakąś gotówkę jeśli rodzina przysłała mi wyciąg konta z banku wraz z deklaracja od sędziego pokoju ,że pokryją wszelkie koszty mojego pobytu .
Pytam gdyż słyszałem ,że w AU sprawdzają czy jestem w stanie pokryć koszta swojego pobytu na czas w którym będę przebywał.

pozdrawiam

Autor:  loserek [ So mar 26, 2011 1:57 pm ]
Tytuł: 

Czesc
Zadne szczepienia nie sa wymagane, nikt nie bedzie sprawdzal ile masz kasy choc zawsze dobrze miec jakas gotowke ze soba no i oczywiscie poninenes byc ubezpieczony, w kazdym badz razie ja zawsze dbam o to zeby odwiedzajacy mnie byli ubezpieczeni, jezeli oni sie nie ubezpieczaja to sam wykupuje im ubezpieczenie na wszelki wypadek. Nie daj Boze jakiegos wypadku, leczenie moze byz dosc kosztowne

Autor:  pawel82 [ So mar 26, 2011 3:57 pm ]
Tytuł: 

loserek napisał(a):
oczywiscie poninenes byc ubezpieczony, w kazdym badz razie ja zawsze dbam o to zeby odwiedzajacy mnie byli ubezpieczeni, jezeli oni sie nie ubezpieczaja to sam wykupuje im ubezpieczenie na wszelki wypadek.


Bilet i ubezpieczenie podróży z suresave mam zakupiony w AU .

Dzięki za info .

Autor:  Henryk Nowak [ Pt maja 27, 2011 2:40 pm ]
Tytuł:  powrót z Au

Niedawno wróciłem z Australii. Byłem tam pierwszy raz, przejechałem trasę GOR oraz do wielkiej rafy koralowej. Jestem oczarowany zarówno przyrodą jak i uprzejmością australijczyków. Jeżeli tylko znajdę środki finansowe w przyszłym roku również tam pojadę. Życzę wszystkim takich wakacji.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/