australink.pl
http://krzysztof.australink.pl/forum/

Sydney, Melbourne, Brisbane w krótkim czasie
http://krzysztof.australink.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=8080
Strona 1 z 1

Autor:  Lapak [ Pn gru 15, 2014 8:14 pm ]
Tytuł:  Sydney, Melbourne, Brisbane w krótkim czasie

Witam. Za tydzień ląduję w Australii, w sprawach biznesowych w 4 miastach i mam do was prośbę. Co mógłbym zobaczyć w tych miastach: Gold Coast, Melbourne, Sydney, Brisbane lub nie dalekiej okolicy tych miast. Plaże sobie odpuszczę, szkoda czasu. Najpierw ląduję w Melbourne i będę tam 3 dni. Jeden dzień będę trochę zajęty przez parę godzin, więc zwiedziłbym coś w mieście, a 2 dni mógłbym coś zwiedzić w plenerze nie daleko Melbourne jeśli coś ciekawego tam jest. W Sydney będę 4 dni i dwa dni będę trochę zajęty, więc też przez ten czas pozwiedzałbym coś w mieście i 2 dni w plenerze. Potem ok. 2 dni w Gold Coast, będę tam bo odbędzie się tam kolacja, z firmą z którą współpracuję. Pokręcę się po mieście i pójdę na plażę, bo co tam innego robić. I z tydzień będę w Brisbane, z racji tego że tutaj jest firma, z którą dużo robię interesów i mam kilka spotkań. Tutaj mógłbym zwiedzić miasto i na pewno miałbym najwięcej czasu na pojeżdżenie w plener. Coś byście mi polecili? Będę wdzięczny za pomoc.

Autor:  yoyolla [ Cz lut 12, 2015 12:05 am ]
Tytuł:  Re: Sydney, Melbourne, Brisbane w krótkim czasie

Hello I jak się udaŁO??
Znajomi z PL leca za 2 tyg na motocyklową wyprawę może macie dobrego pilota w podanych miastach??

Autor:  Maciejko [ Pt lut 13, 2015 1:12 am ]
Tytuł:  Re: Sydney, Melbourne, Brisbane w krótkim czasie

W Melbourne polecam zycie nocne... ;) Zacznij od Chappel St. (Praharn), potem South Melbourne - jest tam kilka dobrych klubow.. :)
albo Great Ocean Road with 12 Apostols, lookinj sobie na stadiony Australian Open: Red Lawer Arena +- MCG, Colins St. jest ladna wieczorem, na St.Kildzie był teraz festiwal, Docklands (most), ogrody jeśli lubisz przyrodę...
W Sydney jak obejrzysz opere to możesz patrzeć na inne rzeczy... ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/