australink.pl
http://krzysztof.australink.pl/forum/

WORKINH HOLIDAY DLA POLSKI
http://krzysztof.australink.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=7994
Strona 1 z 1

Autor:  stypi [ Pn mar 31, 2014 9:32 pm ]
Tytuł:  WORKINH HOLIDAY DLA POLSKI

witam natknalem sie na ten link ostatnio ciekawe ile w tym prawdy wie ktos cos wiecej ?? pozdrawiam:

http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-jest- ... gn=firefox

Autor:  Tomekw [ Cz maja 08, 2014 11:39 am ]
Tytuł:  Re: WORKINH HOLIDAY DLA POLSKI

Strona MSZ:

Ministrowie Spraw Zagranicznych Polski i Australii dnia 28 marca 2014 r. podpisali Porozumienie dotyczące wydawania wiz uczestnikom Programu „Zwiedzaj i Pracuj”.
Zgodnie z postanowieniami Porozumienia, Polska oraz Australia zobowiązały się do corocznego wydawania w ramach Programu „Zwiedzaj i Pracuj” do 200 wiz na okres 12 miesięcy kalendarzowych, które uprawniają do wielokrotnego przekraczania granicy dla obywateli drugiej strony. Aby uzyskać wizę należy spełnić kilka warunków, m. in. być w przedziale wiekowym między 18 a 31 lat, posiadać ważny paszport, bilet powrotny czy środki na własne utrzymanie.
Porozumienie wejdzie w życie po wzajemnym poinformowaniu się obu stron o zakończeniu procedur prawnych koniecznych do wejścia Porozumienia w życie. W Polsce Porozumienie będzie podlegać zatwierdzeniu przez Radę Ministrów.


Czyli realnie może od lipca... tym bardziej, że w Australii 1 lipca to zazwyczaj czas zmian w wizach.
Jest to kolejny krok na przód w tym jak Australia ocenia Polskę. W ciągu 10 lat P stała się parterem przewidywalnym. Nie ma większych problemów z turystami. Ceny biletów skutecznie osiewają szemrane towarzystwo, którego pełno w krajach europejskich (stąd tam takie złe opinie o polakach).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/