Przegląd Australijski
Image Map

Strona
główna
Australia
z oddali
Świat Tubylców
Australijskich
Wędrówki
kulinarne
Piórem,
Pędzlem i...
„Panorama”
- miesięcznik
Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012

„Świat w naszych oczach”

kwiecień 2008

Portal GazetaAutorow.pl i Rada Główna Stowarzyszenia Autorów Polskich ogłaszają II Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Świat w naszych oczach”.


Organizatorom zależy na ukazaniu piękna różnych stron świata, że szczególnym uwzględnieniem miejsc obiektów zabytkowych oraz uroków przyrody.

Każdy autor ma prawo nadesłania więcej zestawów, w każdym zestawie ilość zdjęć dowolna. Każdy zestaw winien zawierać krótki opis - do 1 str. zapisany wraz z fotografiami na nośniku CD. Fotografie na nośnikach CD opatrzone godłem należy nadesłać w terminie do dnia 30 listopada 2008 roku na adres: GazetaAutorow.pl Polska 01 - 466 Warszawa, ul. Bogatyńska 8 / 16. Do prac należy załączyć kopertę z nazwiskiem i imieniem oraz adresem zamieszkania oraz krótką notą o autorze. Nadesłane prace winny mieć pisemną zgodę na bezpłatną emisję na stronach GazetaAutorow.pl Prosimy również o informację na jakim aparacie były wykonywane nadesłane zdjęcia. oraz czy były one wynikiem wyjazdu indywidualnego czy zbiorowego (nazwa organizatora wyjazdu). Dopuszcza się nadsyłanie niewielkich zestawów (do max. 20 zdjęć) jako gif w załączniku dotyczącego jednego zjawiska.

Jury tej edycji konkursu będzie przewodniczył Eugeniusz Orłow – Prezes Rady Głównej Stowarzyszenia Autorów Polskich. Prace nie będą autorom zwracane. Nadesłane prace zostaną nieodpłatnie emitowane na stronach GazetaAutorow.pl z informacją w tygodniku internetowym – Newsleterze docierającym obecnie do 60 państw świata, w tym do prasy polskiej i polonijnej.

Portal GazetaAutorow.pl zaprasza również do współpracy Patronów Medialnych i Sponsorów / również z zagranicy / - e-mail: redakcja@gazetaautorow.pl


Poleć ten artykuł znajomemu | zobacz co słychać na forum
Copyright © Przegląd Australijski 2004-2011