Przegląd Australijski
Image Map

Strona
główna
Australia
z oddali
Świat Tubylców
Australijskich
Wędrówki
kulinarne
Piórem,
Pędzlem i...
„Panorama”
- miesięcznik
Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012

„Polska – jakiej nie znamy”

kwiecień 2008

Portal GazetaAutorow.pl i Rada Główna Stowarzyszenia Autorów Polskich ogłaszają II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Polska – jakiej nie znamy”


Organizatorom zależy na ukazaniu piękna naszego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc obiektów zabytkowych oraz uroków przyrody. Fotografie winny być grupowane według klucza: gmina, miasto, obiekt przyrodniczy... Każdy autor (osoba fizyczna, instytucja lub organizacja) ma prawo nadesłania więcej zestawów, w każdym zestawie ilość zdjęć dowolna. Każdy zestaw winien zawierać krótki opis - do 1 str. zapisany wraz z fotografiami na nośniku CD. Dopuszcza się zestawy małe do 15 fotografii ( w gif) jako załącznik dotyczące jednego faktu (np. jednego pałacu i otoczenia etc.)

Fotografie na nośnikach CD opatrzone godłem należy nadesłać w terminie do dnia 30 września 2008 roku na adres: GazetaAutorow.pl 01 - 466 Warszawa, ul. Bogatyńska 8/16. Do prac należy załączyć kopertę z nazwiskiem i imieniem oraz adresem zamieszkania oraz krótką notą o autorze. Nadesłane prace winny mieć pisemną zgodę na bezpłatną emisję na stronach GazetaAutorow.pl C.

Jury tej edycji konkursu będzie przewodniczył Eugeniusz Orłow – Prezes Rady Głównej Stowarzyszenia Autorów Polskich w serwisie Moja Polska. Prace nie będą autorom zwracane. Nadesłane prace zostaną emitowane na stronach GazetaAutorow.pl z informacją w tygodniku internetowym – Newsleterze docierającym obecnie do 60 państw świata, w tym do prasy polskiej i polonijnej. Portal GazetaAutorow.pl zaprasza również do współpracy Patronów Medialnych i Sponsorów - e-mail: redakcja@gazetaautorow.pl


Poleć ten artykuł znajomemu | zobacz co słychać na forum
Copyright © Przegląd Australijski 2004-2011